قوانین و مقررات مدینو

قوانین و مقررات مدینو با هدف تفهیم و تعیین جزئیات استفاده از خدمات اپلیکیشن مدینو تنظیم شده است و تایید آن ها و یا استفاده از اپلیکیشن مدینو به‌ معنای موافقت شما با تمامی موارد مندرج در این قوانین است پس در مطالعه آن ها دقت کنید.

کلیه اصول و رویه‏‌های مدینو منطبق با قوانین بین الملل است از این رو متعاقبا کاربران مدینو نیز موظف به رعایت قوانین بیت الملل هستند. 
کلیه کاربران این مهم را می پذیرند، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات مدینو تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجدد بپذیرند ، قوانین و مقررات در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از مدینو به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مدینو سامانه ایست متشکل از نرم افرار موبایل و وب سایت در حوزه اطلاعات پزشکی که فقط جهت تسهیل دسترسی به اطلاعات پزشکی توسط پزشکان و دانشجویان پزشکی ارائه شده است.

  • کاربران برای استفاده از اپلیکیشن مدینو باید حداقل دارای مدرک پزشکی و یا دانشجوی پزشکی باشند، درغیر این صورت مجاز به استفاده از اپلیکیشن نیستند.
  • مدینو هیچ گونه ارتباط، نظارت و مسئولیتی در قبال محصولات، خدمات و عملکرد شرکت ها، اشخاص، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج از مدینو فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات یا متن های داخل مدینو با آنها آشنا شده باشد، ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات است.
  • هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت، اپلیکیشن به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از مدینو ممنوع بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.
  • کاربران باید توجه داشته باشند اپلیکیشن مدینو یک سامانه اطلاعات پزشکی بوده و جایگزین تشخیص و درمان بیماری ها نمی باشد و هرگونه مسئولیت تشخیص، درمان و تجویز نسخ برعهده پزشک می باشد.
  • ارسال محتوای مدینو در جامعه مجازی به نام شخص پزشک مستلزم رعایت قوانین کپی رایت و مالکیت می باشد، بنابراین از کپی کردن مطالب بدون ذکر منبع خودداری نمایید.
  • کلیه مسئولیت های ناشی از توصیه ها، تجویز و مشاوره پزشک به عهده شخص اوست و مدینو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

قوانین و مقررات مدینو تابعی است از قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه در مدینو و قوانین انحصاری مدینو و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، مدینو حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق همین صفحه در وب‌سایت مدینو در دسترس عموم قرار خواهد داد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق نامه بلافاصله توسط کاربران مدینو لازم الاجرا است و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

نکته مهم

بدیهی است رعایت کلیه قوانین جاری کشورها همچنین مقررات، آیین نامه ها و عرف و رویه مرتبط با حوزه سلامت برتمامی کاربران الزامی است.